Blog ProLine Studio

05 Jul

Kasia i Bartek – ślub cywilny

In Film ślubny by proline / 2017-07-05 / 0 Comments

Dzisiaj prezentujemy Wam jeden z naszych pierwszych w tym sezonie ślubów, który odbył się na początku marca. Chociaż kalendarzowo była to jeszcze zima to aura była całkiem wiosenna. Ślub i wesele odbyły się w pięknym otoczeniu przyrody. Zapraszamy do obejrzenia teledysku ślubnego Kasi i Bartka.

Read more →

06 Feb

Klip z ślubu Sylwii i Daniela z Warszawy

In Film ślubny by proline / 2017-02-06 / 0 Comments

Na początek tygodnia prezentujemy Wam klip z ślubu Sylwii i Daniela, który odbył się w Warszawie. Przyjęcie weselne było zorganizowane w Otwocku – Patio na Wodoktach. Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz naszych pozostałych produkcji ślubnych.

16 Jan

Kamila & John – ślub polsko-szkocki – Nowy Targ

In Film ślubny by proline / 2017-01-16 / 0 Comments

Piękny i uroczysty ślub polsko-szkocki Kamili i John’a, który miał miejsce w Nowym Targu. Fantastyczne połączenie tradycji polskich i szkockich. Zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego filmu ślubnego.

Ceremonia ślubna: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – Nowy Targ
Zabawa weselna: “Litworowy Staw” – Białka Tatrzańska

10 Dec

Film ślubny Martyny i Grzegorza z Węgrowa

In Film ślubny,Filmowanie z powietrza by proline / 2016-12-10 / 0 Comments

Dzisiaj prezentujemy zapowiedź filmu ślubnego Martyny i Grzegorza z Węgrowa. Bardzo uroczysty ślub i fantastyczna zabawa weselna ubogacona wieloma niespodziankami i atrakcjami. Zresztą zobaczcie sami.

Ślub: Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Węgrowie

23 Nov

Film ślubny – Iza i Bartek

In Film ślubny by proline / 2016-11-23 / 0 Comments

Dzisiaj prezentujemy Wam film ślubny Izy i Bartka. Piękny i romantyczny ślub. Wesele realizowaliśmy w cudownej scenerii w sali weselnej Patio na Wodoktach w Otwocku. Wesele było urozmaicone niesamowitym pokazem fireshow. Gorąco zachęcam do oglądania.

23 Aug

Filmowe podziękowania dla rodziców – Kasi i Piotra

In Film ślubny by proline / 2016-08-23 / 0 Comments

Prezentujemy filmowe podziękowania dla rodziców Kasi i Piotra. Film był prezentowany podczas wesela i wywołał duże wzruszenie wśród rodziców Pary Młodej oraz pozostałych gości. Filmowe podziękowania dla rodziców to doskonały pomysł na prezent dla rodziców. Pary Młode zainteresowane realizację takich filmowych podziękowań dla rodziców zapraszamy do kontaktu z nami. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic.