Blog ProLine Studio

01 Sep

ProLine Studio – filmowanie ślubów polecane przez Zankyou!

In Film ślubny by proline / 2017-09-01 / 0 Comments

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wybrani jako polecana firma przez portal Zankyou!Jest to najczęściej odwiedzany portal ślubny na świecie. Odwiedzają go pary szukające inspiracji dla swojego ślubu.
Filmowcy rekomendowani przez Zankyou muszą prezentować wysoki poziom estetyki swoich filmów ślubnych. To zaszczyt być w gronie firm rekomendowanych przez ZANKYOU!

Read more →

05 Jul

Kasia i Bartek – ślub cywilny

In Film ślubny by proline / 2017-07-05 / 0 Comments

Dzisiaj prezentujemy Wam jeden z naszych pierwszych w tym sezonie ślubów, który odbył się na początku marca. Chociaż kalendarzowo była to jeszcze zima to aura była całkiem wiosenna. Ślub i wesele odbyły się w pięknym otoczeniu przyrody. Zapraszamy do obejrzenia teledysku ślubnego Kasi i Bartka.

Read more →

06 Feb

Klip z ślubu Sylwii i Daniela z Warszawy

In Film ślubny by proline / 2017-02-06 / 0 Comments

Na początek tygodnia prezentujemy Wam klip z ślubu Sylwii i Daniela, który odbył się w Warszawie. Przyjęcie weselne było zorganizowane w Otwocku – Patio na Wodoktach. Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz naszych pozostałych produkcji ślubnych.

16 Jan

Kamila & John – ślub polsko-szkocki – Nowy Targ

In Film ślubny by proline / 2017-01-16 / 0 Comments

Piękny i uroczysty ślub polsko-szkocki Kamili i John’a, który miał miejsce w Nowym Targu. Fantastyczne połączenie tradycji polskich i szkockich. Zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego filmu ślubnego.

Ceremonia ślubna: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – Nowy Targ
Zabawa weselna: “Litworowy Staw” – Białka Tatrzańska

10 Dec

Film ślubny Martyny i Grzegorza z Węgrowa

In Film ślubny,Filmowanie z powietrza by proline / 2016-12-10 / 0 Comments

Dzisiaj prezentujemy zapowiedź filmu ślubnego Martyny i Grzegorza z Węgrowa. Bardzo uroczysty ślub i fantastyczna zabawa weselna ubogacona wieloma niespodziankami i atrakcjami. Zresztą zobaczcie sami.

Ślub: Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Węgrowie

23 Nov

Film ślubny – Iza i Bartek

In Film ślubny by proline / 2016-11-23 / 0 Comments

Dzisiaj prezentujemy Wam film ślubny Izy i Bartka. Piękny i romantyczny ślub. Wesele realizowaliśmy w cudownej scenerii w sali weselnej Patio na Wodoktach w Otwocku. Wesele było urozmaicone niesamowitym pokazem fireshow. Gorąco zachęcam do oglądania.