1. GDZIE PRACUJEMY, GDZIE MOŻNA SIĘ SPOTKAĆ?

Jesteśmy z Warszawy ale pracujemy na terenie całej Polski (Łódź, Kraków, Gdańsk, Toruń, Nowy Targ).
Wszystkie sprawy związane z rezerwacją terminu i podpisaniem umowy możemy załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu.
Jeżeli natomiast chcecie się z nami spotkać to możemy się umówić na spotkanie w Warszawie (CH Wileńska, CH M1 Marki) lub u nas w siedzibie w Ząbkach.


2. CO WCHODZI W ZAKRES FILMOWANIA?

Zakres filmowania jest zależny od wybranego pakietu. Standardowo film ślubny rozpoczynamy od przygotowań i kończymy na zabawie weselnej (do 22:00) lub po oczepinach (do 1:00). Na życzenie możemy wydłużyć czas filmowania w dniu ślubu. W wybranych pakietach dostępna jest również opcja filmowej sesji plenerowej w wybranym dniu.


3. ILU OPERATORÓW OBSŁUGUJE ŚLUB?

Standardowo każdy film jest obsługiwany przez 2 operatorów. Za dopłatą istnieje również możliwość realizacji filmu przez 3 operatorów.


4. JAK WYGLĄDAJĄ FORMALNOŚCI?

W celu rezerwacji terminy ślubu niezbędne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 10% ceny. Wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy możemy załatwić mailowo.


5. JAKA JEST DŁUGOŚĆ FILMU?

Długość film zależna jest od wybranego pakietu – najczęściej jest to 20-50min. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą filmów ślubnych.


6. JAKI SPRZĘT JEST WYKORZYSTYWANY DO FILMOWANIA?

Film ślubny realizowany jest za pomocą lustrzanek pełnoklatkowych w jakości Full HD, które dają niesamowitą plastykę obrazu oraz nieograniczone możliwości operowania głębią ostrości. Co w efekcie przekłada się na niezwykłą jakość obrazu nieosiągalną dla tradycyjnych kamer.
Ponadto wykorzystujemy szereg urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, slider) oraz nagrania dźwięku (rejestratory cyfrowe, mikrofony). Dysponujemy także platformą latającą (dron) do filmowania z powietrza.


7. ILE WYNOSI CZAS OCZEKIWANIA NA FILM ŚLUBNY?

Czas oczekiwania na film wynosi 120 dni od daty ostatnich nagrań. Istnieje także możliwość skrócenia czasu oczekiwania na film do 30 dni.


8. CZY MOŻNA PRZYSPIESZYĆ MONTAŻ FILMU?

Tak. Dla bardzo niecierpliwych par 🙂 możemy skrócić montaż filmu do 30 dni od daty ślubu lub ostatnich nagrań.


9. CZY MOŻLIWE JEST WPROWADZENIE ZMIAN DO ZMONTOWANEGO FILMU?

Zakładamy, że skoro zdecydowaliście się na naszą firmę to spodobały się Wam nasze dotychczasowe realizacje filmowe.
Liczmy, że wybierając nas obdarzacie nas zaufaniem i podoba się Wam nasz gust i styl pracy. Zatem w kwestii montażu filmu ślubnego pozostawcie nam swobodę i zaufajcie naszemu doświadczeniu i umiejętnością.
Pozostawiamy Wam natomiast możliwość zgłoszenia niewielkich zmiany w filmie (np. dodanie/usunięcie pojedynczych ujęć, zmiana muzyki).


9. MACIE JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

Napiszcie lub zadzwońcie do nas.