Witamy w świecie nowoczesnych filmów ślubnych!

 

To co nas wyróżnia to przede wszystkim efekty naszych pracy – zdjęcia i filmy ślubne. Specjalizujemy się w reportażu ślubnym. Jesteśmy z Warszawy ale pracujemy na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdziecie usługi z zakresu wideofilmowania w technice DSLR oraz fotografii ślubnej.

Dzięki Wam możemy stale się rozwijać i osiągać coraz to wyższe poziomy sztuki filmowej i fotograficznej. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z Parami Młodymi pozwoliło nam na wypracowanie autorskiego podejścia do realizacji każdego zlecenia i współpracy z Klientami.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych – WEVA.

Światowe Stowarzyszenie Filmowców Reportażowych

Nasza firma jest również rekomendowana przez największy portal ślubny Zankyou.

Współpracujemy przede wszystkim z Parami Młodymi, których wymagania stawiają przed nami coraz to nowe wyzwania i zobowiązują nas do wznoszenia się na wyżyny możliwości, by móc się stale rozwijać i ulepszać swój warsztat.

Podczas reportażu ślubnego nasi fotografowie oraz operatorzy starają się wniknąć w otoczenie nie ingerując w trwające wydarzenia dzięki czemu prze cały czas trwania reportażu są praktycznie niewidoczni.

 

ikona_8_85px ikona_7_85px ikona_9_85px
NAGRANIE – DZIEŃ ŚLUBU PRODUKCJA FILMU GOTOWY FILM
Nasze filmy nagrywane są zawsze przez 2-3 operatorów. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie – lustrzanki pełnoklatkowe Canon, steadicam, slidery, monopody, statywy. W trakcie reportaży ślubnych korzystamy z zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz mikrofonów kierunkowych. Nasze filmy cechuje doskonała jakość i głębia dźwięku. Realizujemy również ujęcia z powietrza za pomocą drona. Na montaż każdego filmu przeznaczamy wiele dni. Filmy ślubne montujemy w dynamicznym stylu stosując ujęcia z wielu kamer oraz wiele ścieżek dźwiękowych. Po zmontowaniu filmu przystępujemy do jego obróbki kolorystycznej, aby nadać mu niepowtarzalny efekt. Dzięki ogromnej pracy spędzonej w przy montaży filmu macie pewność, że Wasz film będzie ciekawy i będzie się go oglądać jak dobry film dokumentalny. Film jest tak przygotowany, że prezentuje wszystkie najważniejsze momenty z dnia ślubu w postaci spójnej pięknie opowiedzianej historii. Oprócz długiego filmu otrzymujecie teledysk w formie profesjonalnego bardzo dynamicznego wideoklipu. Nasze filmy przekazujemy Wam na Pendrive, Blu-ray lub DVD.

ikona_13_87px Filmy ślubne

Nasze filmy cechują się wysoką jakością i efektem FILM LOOK charakterystycznym dla kinowych produkcji. Pracujemy wyłącznie na nowoczesnym, profesjonalnym i markowym sprzęcie do rejestracji video w rozdzielczości Full HD. Nasze produkcje ślubne filmujemy za pomocą pełnoklatkowych lustrzanek Canon z wykorzystaniem zestawów jasnych obiektywów.

Dysponujemy szeroką gamą urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, statywy, monopody, slidery), które wykorzystujemy do stabilizacji kamery DSLR. Do stabilizacji ujęć w ruchu korzystamy z systemu stabilizacji marki Glidecam. Sprzęt ten obsługiwany przez wprawnego operatora umożliwia uzyskanie efektu lecącej kamery i stabilnego obrazu nawet wówczas, gdy operator porusza się bardzo szybko lub biegnie.

Nasze filmy cechuje doskonała jakość i głębia dźwięku. Nasze kamery DSLR wyposażone są w profesjonalne mikrofony kierunkowe firmy Rode. W trakcie reportaży ślubnych korzystamy również z zewnętrznych rejestratorów dźwięku marki ZOOM.

ikona_12_87pxZdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne wykonujemy za pomocą pełnoklatkowych aparatów Canon i z zestawem jasnych obiektywów stałoogniskowych. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne światło, wspomagając się w miarę potrzeb zestawem przenośnych lamp błyskowych. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej szalony pomysł na Waszą wymarzoną sesję ślubną. Pojedziemy z Wami wszędzie gdzie zechcecie nas ze sobą zabrać.

ikona_11_87pxFilmowanie z powietrza

Realizujemy również filmowanie z powietrza jako niezależną usługę a także jako element filmu ślubnego. Wykorzystując platformy do filmowania z powietrza możemy filmować z niecodziennej perspektywy, dzięki czemu nasze filmy są jeszcze bardziej niesamowite.

Mamy możliwość filmowania z lotu ptaka w rozdzielczości nawet 4K. Więcej szczegółów na podstronie: filmowanie z powietrza.

ikona_14_87pxGdzie pracujemy

Pracujemy głównie na terenie WARSZAWY oraz województwa mazowieckiego ale dojedziemy również w każde inne miejsce w Polsce (Łódź, Kraków, Wrocław, Trójmiasto).

Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na indywidualne spotkanie w Warszawie, na którym przedstawimy zalety współpracy z naszą firmą. Nasza ciężka praca i zaangażowanie w każde zlecenie to gwarancja Waszego zadowolenia.