Filmowanie ślubów – nowoczesny film ślubny Warszawa

Nasza oferta jest dedykowana do Par Młodych oczekujących wysokiej jakości i profesjonalnie zrealizowanego filmu ślubnego. Głównym miejscem świadczenia naszych usług jest Warszawa  i województwo mazowieckie ale chętnie również podróżujemy.

Wideofilmowanie ślubów jest trudną i wymagającą pracą, lecz nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza a także nietuzinkowy gust oraz smak w tworzeniu i montowaniu naszych produkcji sprawią, że ten film stanie się Waszą najlepszą ślubną pamiątką. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Z nami macie gwarancję, że otrzymacie wymarzony film ślubny.

Co wyróżnia nasze filmy ślubne?

Z nami Wasz film ślubny będzie się wyróżniał na tle innych produkcji. Dzięki dynamicznemu montażowi i umiejętnemu filmowaniu, który stosujemy, film zyska niesamowity kinowy charakter i będzie się świetnie prezentował. Filmy ślubny wcale nie musi być nudny.

Zachęcamy także do umówienia się na indywidualne spotkanie w Warszawie, na którym przedstawimy zalety współpracy z nami. Na takim spotkaniu możemy zaprezentować Wam nasze pełne realizacje ślubne, abyście mogli przekonać się o naszym wysokim poziomie artystycznym. Pamiętajcie, że przygotowanie teledysku jest znacznie prostsze niż pełnego 30-40 min. filmu ślubnego. My przykładamy taką samą wagę do realizacji pełnego filmu jaki również do krótkiego klipu ślubnego.

KRÓTKIE PODSUMOWANIE NASZYCH FILMÓW ŚLUBNYCH:

Nasza oferta FILMOWANIA ŚLUBU

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim filmowanie podczas dnia ślubu. Dodatkowo możecie dokupić szereg dodatkowych opcji. Cena usługi jest uzależniona od czasu pracy, ilości kamerzystów zaangażowanych w realizację filmu, rodzaju wykorzystywanego sprzętu, długości filmu oraz dodatków. Nasza oferta obejmuje m.in.:

W celu uzyskania szczegółowej oferty filmowania ślubu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – zakładka KONTAKT.