fbpx

Film ślubny lub sesja ślubna za granicą – jak zorganizować ślub lub plener za granicą?

Plener ślubny za granicą, sesja ślubna za granicą
Plener ślubny za granicą

Zagraniczne sesje ślubne a nawet same śluby są obecnie coraz bardziej popularne. Jak zorganizować taki plener ślubny lub sam ślub za granicą? Dowiedzie się tego z niniejszego poradnika.

W naszej ocenie ma na to wpływ kilka czynników. Po pierwsze pary młode są coraz bardziej śmielsze i znacznie łatwiej decydują się na nagrania i zdjęcia właśnie za granicą. W Polsce jest mnóstwo świetnych miejsc na plenery ślubne ale ponieważ w znacznej części są one już mocno “wyeksploatowane”, więc pary coraz częściej wybierają kierunki zagraniczne. Kiedyś plenery zagraniczne były drogie ale dzisiaj, gdy można znaleźć mnóstwo ofert tanich biletów lotniczych, wcale nie muszą rujnować  budżetu. W atrakcyjnych cenach można znaleźć również noclegi, zwłaszcza, gdy na sesję zdecydujemy się poza sezonem turystycznym.

Continue Reading

Film ślubny lub sesja ślubna za granicą – jak zorganizować ślub lub plener za granicą?

Filmowe podziękowania dla rodziców – super prezent podczas wesela!

Czy myśleliście, aby podczas Waszego ślubu sprawić swoim rodzicom oryginalny prezent? Kwiaty, słodycze są super ale tylko na jakiś czas. Natomiast jeżeli szukacie czegoś co będzie ponadczasowe to polecamy filmowe podziękowania dla rodziców. Gwarantujemy, że taki film na długo pozostanie w pamięci Waszych rodziców oraz gości weselnych.

Jeżeli jesteście zainteresowani realizacją takich filmowych podziękowań dla rodziców to zapraszamy do kontaktu.

Jeszcze w skrócie, czym są filmowe podziękowania dla rodziców?

Jest to nowoczesny pomysł na podziękowanie rodzicom w trakcie Waszego wesela. Film jest realizowany w formie teledysku kręconego według specjalnie przygotowanego scenariusza, który wspólnie uzgadniamy. Film trwa najczęściej około 3-6 minut. Materiał najlepiej nagrywać około 2-3 miesięcy przed Waszym ślubem. Gotowy film możecie zaprezentować w trakcie wesela na początku podziękowań dla rodziców.

Continue Reading

Filmowe podziękowania dla rodziców jak super prezent podczas wesela!

Sesja stylizowana – backstage

Co powiecie na sesję stylizowaną?

Sesje stylizowane ostatnimi czasy coraz mocniej opanowują rynek ślubny. I dzieje się tak nie bez powodu. W końcu chyba każda para chciałaby się jakoś wyróżnić na tle pozostałych.

Sesje stylizowane powstają przy współpracy wielu firm z branży ślubnej (fotograf, filmowcy, dekoracje, make up, stylistka, lokal). Efektem takiej sesji są przepiękne zdjęcia oraz film ślubny. Taka sesja to również dobra okazja dla przyszłych małżonków, aby lepiej poznać  swoich potencjalnych wykonawców – fotografa oraz filmowców ślubnych.

<!–more–>

Sesja stylizowana to także źródło wielu inspiracji dla innych par młodych.

Myśleliście może o takiej sesji dla siebie? Jeżeli się zastanawiacie to skontaktujcie się z nami (biuro@prolinestudio.pl) a chętnie zorganizujemy dla Was taką wyjątkową sesję.

Jeżeli jesteście ciekawi jak taka sesja wygląda to zapraszamy do obejrzenia backstage, który zrealizowaliśmy podczas jednej z takich sesji.

Fotograf: Małgorzata Ćwiek z mfotografia.pl
Video: ProLine Studio

Lokalizacja: Kuźnia Golfa Warszawa

 

Continue Reading

Sesja stylizowana – filmowy backstage

Kamerzysta na ślub i wesele Nowy Targ

Druga siedziba firmy w Nowym Targu.

Miło nam poinformować, że mamy już drugą siedzibę firmy, w stolicy Podhala, czyli Nowym Targu. Ostatnimi czasy filmowaliśmy coraz więcej ślubów na południu Polski (Nowy Targ, Zakopane, Kraków). Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć zakres geograficzny naszych usług o nową siedzibę w Nowym Targu. Nasza podstawowa siedziba nadal pozostaje w Warszawie. Dzięki nowej lokalizacji na południu Polski będzie nam znacznie łatwiej obsługiwać śluby w tym regionie. 

Jeżeli planujecie ślub i jesteście z małopolski to chętnie przyjedziemy na Wasz ślub i zrealizujemy dla Was piękny film ślubny. Filmujemy między innymi w takich miastach jak: Kraków, Nowy Targ, Zakopane, Myślenice, Nowy Sącz.

 

Continue Reading

Kamerzysta na ślub i wesele – Nowy Targ – czyli dodatkowa siedziba firmy

Jak wybrać filmowców na swój ślub i nie żałować?


Na wstępie warto zadać sobie pytanie jaki film ślubny chcecie otrzymać? Co Wam się podoba, a co nie? W jakim stylu chcielibyśmy, aby był zrealizowany Wasz film?

Warto zatem poświęcić trochę czasu na znalezienie tych najwłaściwszych filmowców ślubnych, aby później nie żałować. A jak wiemy film ślubny jest na lata. Poniżej prezentujemy krótki poradnik dla par młodych szukających dobrego kamerzysty ślubnego.

Continue Reading

Jak wybrać filmowca/kamerzystę na ślub? – kilka porad

Close Menu