1. GDZIE PRACUJEMY, GDZIE MOŻNA SIĘ SPOTKAĆ?

Filmowanie ślubów realizujemy na terenie całej Polski (Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Toruń, Nowy Targ) i nie tylko. Jesteśmy z Warszawy i w tej okolicy nagrywamy najwięcej filmów ślubnych ale możemy dojechać praktycznie wszędzie, gdzie zechcecie nas zaprosić.

Jeżeli natomiast chcecie się z nami spotkać to możemy się umówić na spotkanie w Warszawie lub u nas w siedzibie w Ząbkach.

2. Jesteśmy z poza Warszawy, jak możemy zarezerwować termin ślubu ?

Odległość nie stanowi żadnego ograniczenia. Wszystkie sprawy związane z rezerwacją terminu ślubu i podpisaniem umowy możemy załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu przesyłając sobie skany/zdjęcia podpisanej umowy. Natomiast wszelkie ustalenia możemy omówić telefonicznie.


3. CO WCHODZI W ZAKRES FILMOWANIA ŚLUBU?

Zakres filmowania ślubu jest zależny od wybranego pakietu. Standardowo film ślubny rozpoczynamy od przygotowań i kończymy po oczepinach (godz. 1:00). Na życzenie możemy wydłużyć czas filmowania w dniu ślubu. W wybranych pakietach dostępna jest również opcja filmowej sesji plenerowej w wybranym dniu.


4. ILU OPERATORÓW NAGRYWA FILM ŚLUBNY?

W zależności od wybranego pakietu film ślubny jest nagrywany przez jednego, dwóch lub nawet trzech kamerzystów ślubnych. 

Warto dodać, że zawsze wykorzystujemy nieco więcej kamer niż pracuje operatorów. Dla przykładu, przy 2 operatorach wykorzystujemy 3 kamery, aby jeszcze bardziej urozmaicić Wasz film ślubny.


5. JAK WYGLĄDAJĄ FORMALNOŚCI?

W celu rezerwacji terminu ślubu niezbędne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 1500 zł. Wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy możemy załatwić mailowo.


6. JAKA JEST DŁUGOŚĆ FILMU?

Długość film zależna jest od wybranego pakietu – najczęściej jest to 10-50 min. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą: filmowanie ślubów Warszawa.\

W celu potwierdzenie dostępności terminu ślubu oraz otrzymania oferty cenowej prosimy o kontakt z nami.


7. JAKI SPRZĘT JEST WYKORZYSTYWANY DO FILMOWANIA ŚLUBU?

Film ślubny nagrywany jest za pomocą aparatów bezlusterkowych Sony rejestrujących obraz w jakości Full HD lub 4K. Jest to obecnie najwyższy sprzęt w swojej klasie co gwarantuje niesamowitą plastykę obrazu a także nieograniczone możliwości operowania głębią ostrości. W efekcie przekłada się to na bardzo wysoką jakość obrazu nieosiągalną dla tradycyjnych kamer. 

Podczas wesela nagrywamy ujęcia slow-motion (120p).

Ponadto wykorzystujemy szereg urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, slider, gimbal) oraz nagrywania dźwięku (rejestratory cyfrowe, mikrofony). Dysponujemy także platformą latającą (dron) do filmowania z powietrza.


8. ILE WYNOSI CZAS OCZEKIWANIA NA FILM ŚLUBNY i dlaczego tak długo?

Montaż filmu ślubnego to bardzo czasochłonny proces na który składa się między innymi selekcja i montaż ujęć, autorska korekta kolorystyczna, montaż dźwięku, dodanie podkładu muzycznego. Wszystko to wymaga czasu. A ponieważ zależy nam na jakości dlatego poświęcamy bardzo dużo wysiłku, aby Wasz film ślubny był najpiękniejszy.

Standardowy czas oczekiwania na film wynosi 120 dni od daty ostatnich nagrań. Istnieje także możliwość skrócenia czasu oczekiwania na film do 30 dni.


9. CZY MOŻNA PRZYSPIESZYĆ MONTAŻ FILMU?

Tak. Dla bardzo niecierpliwych par 🙂 możemy skrócić montaż filmu do 30 dni od daty ślubu lub ostatnich nagrań.


10. CZY MOŻLIWE JEST WPROWADZENIE ZMIAN DO ZMONTOWANEGO FILMU?

Zakładamy, że skoro zdecydowaliście się na naszą firmę to spodobały się Wam nasze dotychczasowe realizacje filmowe.
Liczmy, że wybierając nas obdarzacie nas zaufaniem i podoba się Wam nasz gust i styl pracy. Zatem w kwestii montażu filmu ślubnego pozostawcie nam swobodę i zaufajcie naszemu doświadczeniu i umiejętnością.
Pozostawiamy Wam natomiast możliwość zgłoszenia niewielkich zmiany w filmie (np. dodanie/usunięcie pojedynczych ujęć, zmiana muzyki).


11. CZY MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA NAGRANIA W PLENERZE?

Oczywiście. Jeżeli tylko chcecie to z chęcią pojedziemy z Wami w wybrane miejsce, aby nagrać tam ujęcia plenerowe. Takie ujęcia stanowią dużą wartość dodaną do filmu oraz teledysku ślubnego.


12. CZY JEST MOŻLIWY PLENER ŚLUBNY ZA GRANICĄ?

Tak. Chętnie podróżujemy, nie tylko po Polsce ale również za granicę. Współpracujemy z biurem podróży, także możemy zorganizować za Was wszelkie formalności związane z przelotem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem itp. Plener zagraniczny wcale nie jest drogi. Bardzo często można znaleźć bardzo tanie bilety, a nagrania, które wykonamy za granicą będą wyjątkowym dodatkiem do Waszego filmu ślubnego. Polecamy takie kierunki jak; Włochy (Wenecja, Toskania, Lago di Garda), Francja, Grecja (Santorini), Malediwy, Norwegia, Islandia.

Jeżeli zastanawiacie się nad takim zagranicznym plenerem ślubnym to napiszcie do nas a znajdziemy dla Was najlepszą ofertę.


13. MACIE JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

Napiszcie lub zadzwońcie do nas – formularz kontaktowy.

Chętnie umówimy się z Wami na spotkanie przy kawie, gdzieś w Warszawie i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące filmowania Waszego ślubu.

Close Menu