1. GDZIE PRACUJEMY, GDZIE MOŻNA SIĘ SPOTKAĆ?

Filmowanie ślubów realizujemy na terenie całej Polski (Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Toruń, Nowy Targ) i nie tylko. Jesteśmy z Warszawy i w tej okolicy nagrywamy najwięcej filmów ślubnych ale możemy dojechać praktycznie wszędzie.

Jeżeli natomiast chcecie się z nami spotkać to możemy się umówić na spotkanie w Warszawie (CH Wileńska, CH M1 Marki) lub u nas w siedzibie w Ząbkach.

2. Jesteśmy z poza Warszawy, jak możemy zarezerwować termin ślubu ?

Odległość nie stanowi żadnego ograniczenia. Wszystkie sprawy związane z rezerwacją terminu ślubu i podpisaniem umowy możemy załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu przesyłając sobie skany/zdjęcia podpisanej umowy. Natomiast wszelkie ustalenia możemy dodatkowo omówić telefonicznie.


3. CO WCHODZI W ZAKRES FILMOWANIA ŚLUBU?

Zakres filmowania ślubu jest zależny od wybranego pakietu. Standardowo film ślubny rozpoczynamy od przygotowań i kończymy na zabawie weselnej (do 22:00) lub po oczepinach (do 1:00). Na życzenie możemy wydłużyć czas filmowania w dniu ślubu. W wybranych pakietach dostępna jest również opcja filmowej sesji plenerowej w wybranym dniu.


4. ILU OPERATORÓW NAGRYWA FILM ŚLUBNY?

Standardowo każdy film ślubny jest obsługiwany przez 2 operatorów. Za dopłatą istnieje również możliwość nagrania filmu przez 3 operatorów.

Warto dodać, że nawet przy 2 operatorach wykorzystujemy 3 a nawet 4 kamery, aby jeszcze bardziej urozmaicić Wasz film ślubny.


5. JAK WYGLĄDAJĄ FORMALNOŚCI?

W celu rezerwacji terminu ślubu niezbędne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 20% ceny. Wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy możemy załatwić mailowo.


6. JAKA JEST DŁUGOŚĆ FILMU?

Długość film zależna jest od wybranego pakietu – najczęściej jest to 20-50min. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą: filmowanie ślubów Warszawa.


7. JAKI SPRZĘT JEST WYKORZYSTYWANY DO FILMOWANIA ŚLUBU?

Film ślubny nagrywany jest za pomocą aparatów bezlusterkowych Sony rejestrujących obraz w jakości Full HD lub 4K. Jest to obecnie najwyższy sprzęt w swojej klasie co gwarantuje niesamowitą plastykę obrazu a także nieograniczone możliwości operowania głębią ostrości. W efekcie przekłada się to na bardzo wysoką jakość obrazu nieosiągalną dla tradycyjnych kamer.
Ponadto wykorzystujemy szereg urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, slider, gimbal) oraz nagrywania dźwięku (rejestratory cyfrowe, mikrofony). Dysponujemy także platformą latającą (dron) do filmowania z powietrza.


8. ILE WYNOSI CZAS OCZEKIWANIA NA FILM ŚLUBNY?

Czas oczekiwania na film wynosi 120 dni od daty ostatnich nagrań. Istnieje także możliwość skrócenia czasu oczekiwania na film do 30 dni.


9. CZY MOŻNA PRZYSPIESZYĆ MONTAŻ FILMU?

Tak. Dla bardzo niecierpliwych par 🙂 możemy skrócić montaż filmu do 30 dni od daty ślubu lub ostatnich nagrań.


10. CZY MOŻLIWE JEST WPROWADZENIE ZMIAN DO ZMONTOWANEGO FILMU?

Zakładamy, że skoro zdecydowaliście się na naszą firmę to spodobały się Wam nasze dotychczasowe realizacje filmowe.
Liczmy, że wybierając nas obdarzacie nas zaufaniem i podoba się Wam nasz gust i styl pracy. Zatem w kwestii montażu filmu ślubnego pozostawcie nam swobodę i zaufajcie naszemu doświadczeniu i umiejętnością.
Pozostawiamy Wam natomiast możliwość zgłoszenia niewielkich zmiany w filmie (np. dodanie/usunięcie pojedynczych ujęć, zmiana muzyki).


11. MACIE JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

Napiszcie lub zadzwońcie do nas – formularz kontaktowy.

Chętnie umówimy się z Wami na spotkanie przy kawie, gdzieś w Warszawie i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące filmowania Waszego ślubu.

Close Menu