film ślubny warszawa, film ślubny endorfina foksal warszawa

FILM z ślubu i wesela w Warszawie

Warszawa jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych miejsc organizacji ślubu i wesela w Polsce. I nie ma się co dziwić ponieważ stolica Polski i jej okolice obfitują w naprawdę wspaniałe miejsca na przyjęcia weselne. Z tego też powodu właśnie w stolicy zrealizowaliśmy najwięcej naszych filmów ślubnych. Ślubny filmowaliśmy już w większości popularnych kościołów w Warszawie. Począwszy od serca Warszawy – Starówki, a kończąc na peryferiach miasta i okolicznych miejscowościach.

Warszawa idealne miejsce wesele

Oprócz kościołów Warszawa również jest bogata w liczne piękne i luksusowe miejsca na organizację wymarzonego wesela. Właśnie w takich miejscach realizowaliśmy najlepsze zdjęcia i filmy ślubne. Warto tutaj wspomnieć chociażby takie lokale jak: Endorfina Foksal, restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich, hotel Hilton, hotel Mariott, Villa Julianna, Pałac Rozalin, Amber Room, hotel Narvil, gościniec Oycowizna czy też Dwór Złotopolska Dolina. Część z tych pięknych miejsc leży w samej Warszawie, a część w jej niedalekiej odległości.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ EKIPĘ FILMOWĄ

Jesteśmy profesjonalistami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybierając ekipę filmową, narzeczeni powierzają im niezwykle ważne zadanie jakim jest wideofilmowanie najważniejszego wydarzenia w ich życiu. Tego dnia nie da się powtórzyć, dlatego wybór ekipy filmowej, która zrealizuje reportaż ślubny jest taki istotny. Nasi operatorzy przy użyciu nowoczesnych aparatów dyskretnie rejestrują każdy moment dnia ślubu. Podczas pracy stawiamy na naturalność, kreatywność i dynamikę ujęć. To wszystko w połączeniu z naszą ciężką pracą daje w efekcie piękny i wzruszający film ślubny. Film z wesela, który otrzymuje od nas para młoda jest nagrany i zmontowany w taki sposób, aby pokazywał ich historię ślubną w kinowym wydaniu. Wspomnienia są ulotne, dlatego film ślubny jest piękną pamiątką na długie lata, która pozwoli Wam wiele razy cofnąć się w czasie do tego wyjątkowego dnia zaślubin. Warto postawić na naszą ekipę ponieważ nasze filmy ślubne ogląda się z przyjemnością jak dobry film w kinie.

Warszawa jest tym miastem, które nie jest nam obce. Filmowaliśmy już niemal w każdej jej części. Z przyjemnością zarekomendujemy Wam również najlepsze miejsca w Warszawie na organizację ślubu i wesela.

Filmy ślubne realizowane w Warszawie

Tak jak wspominaliśmy na wstępie, w Warszawie filmowaliśmy najwięcej ślubów i wesel, ale nie sposób wymienić ich wszystkich. Dlatego wybraliśmy kilka naszych przykładowych filmów ślubnych nagrywanych w Warszawie, które nagrywaliśmy w ostatnim czasie.

FILM z ŚLUBU W CENTRUM WARSZAWY

ŚLUB POLSKO-JAPOŃSKI, WESELE RESTAURACJA BELVEDERE W WARSZAWIE

Leave a Reply


7 + = 11

Close Menu