WITAMY W ŚWIECIE NOWOCZESNYCH FILMÓW ŚLUBNYCH!

To co nas wyróżnia to przede wszystkim efekty naszych pracy – piękne filmy ślubne. Mamy siedzibę w Warszawie oraz Nowym Targu, ale pracujemy na terenie całej Polski, Europy i świata. W naszej ofercie znajdziecie usługi między innymi usługi z zakresu wideofilmowania ślubów a także produkcji filmów reklamowych.

Robimy filmy – jedno, ale dobrze!

Dzięki Wam możemy stale się rozwijać i osiągać coraz to wyższe poziomy sztuki filmowej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z Parami Młodymi pozwoliło nam na wypracowanie autorskiego podejścia do realizacji każdego zlecenia i współpracy z klientem.

Należymy do Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych – WEVA

Nasza firma jest również rekomendowana przez największy portal ślubny Zankyou.

Proline studio w liczbach

7

Lat doświadczenia w wideofilmowaniu ślubów

120

Ponad 120 zrealizowanych filmów ślubnych

Jak przebiega współpraca z nami?

Współpracujemy najchętniej z Parami Młodymi, których wymagania stawiają przed nami coraz to nowe wyzwania i zobowiązują nas do wznoszenia się na wyżyny możliwości, by móc się stale rozwijać i ulepszać swój warsztat.

Film ślubny - Warszawa, Kraków, Nowy Targ

Nagranie - dzień ślubu

Nasze filmy ślubne nagrywane są zawsze przez 2 lub nawet 3 doświadczonych operatorów. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie – aparaty Sony, jasne obiektywy, różnorodny sprzęt do stabilizacji, nagrania lotnicze za pomocą drona. W trakcie produkcji filmu ślubnego korzystamy z zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz mikrofonów kierunkowych.

Podczas nagrań staramy się być niewidoczni nie ingerując w trwające wydarzenia. Za to czujnie obserwujemy i rejestrujemy. Nie umknie nam nic ważnego:)

Produkcja filmu ślubnego

Na montaż każdego filmu przeznaczamy wiele dni. Filmy ślubne montujemy w dynamicznym stylu stosując ujęcia z wielu kamer oraz wiele ścieżek dźwiękowych. Po zmontowaniu filmu ślubnego przystępujemy do jego obróbki kolorystycznej, aby nadać mu finalny efekt.

Dzięki ogromnej pracy spędzonej w przy montażu filmu macie pewność, że Wasz film ślubny będzie ciekawy i będzie się go oglądać jak dobry film dokumentalny.

Wiemy, że dobór muzyki jak i niektórych scen to kwestia indywidualna, dlatego zawsze dajemy Wam możliwość wprowadzenie drobnych zmian do końcowego filmu.

Gotowy film ślubny

Film ślubny jest tak przygotowany, że prezentuje wszystkie najważniejsze momenty z dnia ślubu w postaci spójnej pięknie opowiedzianej historii o Was.

Oprócz długiego filmu otrzymujecie również teledysk w formie profesjonalnego dynamicznego skrótu.

Przykładamy taką samą wagę do produkcji pełnego filmu jak i do teledysku ślubnego. Sztuką jest bowiem przygotować dobry film a nie tylko teledysk do portfoflio.

Nasze filmy są zawsze dopracowane w każdym detalu.

ikona_13_87px

 Filmy ślubne

Nasze filmy cechują się wysoką jakością, estetyką i dopracowanie w każdym detalu. Pracujemy wyłącznie na nowoczesnym, profesjonalnym i markowym sprzęcie do rejestracji filmów w rozdzielczości nawet 4 K. Nasze produkcje ślubne filmujemy za pomocą aparatów Sony z wykorzystaniem najjaśniejszych obiektywów.

Dysponujemy szeroką gamą urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, gimbal, slider, statywy, monopody), które wykorzystujemy do stabilizacji kamery. Wysokiej jakości sprzęt, który jest obsługiwany przez wprawnego operatora umożliwia uzyskanie efektu lecącej kamery i stabilnego obrazu nawet wówczas, gdy operator porusza się bardzo szybko lub biegnie.

Nasze filmy cechuje doskonała jakość i głębia dźwięku. Nasze kamery wyposażone są w profesjonalne mikrofony kierunkowe firmy Rode. W trakcie reportaży ślubnych korzystamy również z zewnętrznych rejestratorów dźwięku.

ikona_11_87px

Filmowanie z powietrza

Realizujemy również filmowanie z powietrza jako niezależną usługę a także jako element filmu ślubnego. Wykorzystując platformy do filmowania z powietrza możemy filmować z niecodziennej perspektywy, dzięki czemu nasze filmy są jeszcze bardziej niesamowite.

Mamy możliwość filmowania z lotu ptaka w rozdzielczości nawet w rozdzielczości 4K.

ikona_14_87px

Gdzie pracujemy

Pracujemy na terenie całej Polski, Europy i świata (Francja, Grecja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Wenecja, Bali, Anglia, Irlandia, Czechy, Zanzibar, USA). Najwięcej filmów nagrywamy na terenie Warszawy oraz na Podhalu (Nowy Targ, Zakopane). Chętnie podróżujemy więc dojedziemy w każde inne miejsce w Europie i na świecie.

Filmujemy międzynarodowe śluby zagraniczne w całej Europie, a także na świecie.

Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na indywidualne spotkanie w Warszawie lub Nowym Targu, na którym przedstawimy zalety współpracy z naszą firmą. Nasza ciężka praca i zaangażowanie w każde zlecenie to gwarancja Waszego zadowolenia.

Czy będziemy Wam towarzyszyć podczas ślubu?

Close Menu