fbpx

 Film ślubny jak marzenie – kamerzysta na wesele Warszawa  PODHALE

Nie robimy zwykłych filmów ślubnych. Robimy filmy ślubne, które mogą być spełnieniem Waszych marzeń o doskonałym filmie z Waszego ślubu. Uchwycimy to co już nigdy się nie powtórzy tworząc dla Was jedną z najpiękniejszych pamiątek w życiu.

Nasza oferta jest dedykowana do Par Młodych oczekujących wysokiej jakości i doskonale zrealizowanego filmu ślubnego. Mamy dwie siedziby, w Warszawie oraz na Podhalu w Nowym Targu. Ale również chętnie podróżujemy po całej Polsce, jak i za granicę. Najwięcej filmów ślubnych kręcimy w województwie mazowieckim oraz na południu Polski (Kraków, Nowy Targ, Zakopane). Z przyjemnością wybierzemy się również z Wami w podróż na sesję ślubną za granicą

Jeżeli szukacie najlepszego zespołu kamerzystów na wesele to koniecznie napiszcie do nas.

Co wyróżnia nasze filmy ślubne?

Z NAMI WASZ FILM ŚLUBNY BĘDZIE SIĘ WYRÓŻNIAŁ NA TLE INNYCH FILMÓW.

Dzięki doskonale rozplanowanym ujęciom oraz dopracowanemu w najdrobniejszych szczegółach montażowi otrzymacie w efekcie PERFEKCYJNY FILM ŚLUBNY, którym będziecie się mogli pochwalić wśród znajomych. Nasi profesjonalni kamerzyści ślubni pracuje dyskretnie i jest niemal niezauważalny. Nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, natomiast czujnie obserwujemy i rejestrujemy wszystko co najważniejsze. Rejestracja dobrego materiału z ślubu i wesela jest kluczem do stworzenia pięknego filmu ślubnego.

Oferta filmowania ślubów

NASZA OFERTA

Zrealizujemy Wasz wymarzony FILM ŚLUBNY. Poniżej prezentujemy nasze przykładowe pakiety wideoreportażu ślubnego. Jeżeli interesuje Was inny zakres filmowania to chętnie przygotujemy dla Was indywidualnie skrojoną ofertę. Jeżeli interesuje Was inny zakres to napiszcie do nas lub umówcie się z nami na spotkanie przy kawie w Warszawie.

W celu uzyskania pełnej oferty filmowania ślubu oraz potwierdzenia terminu prosimy o kontakt.

 • film ślubny 10 minut
 • praca przez cały dzień weselny
 • 1 operator
 • film na pendrive
 • film ślubny 20 minut
 • teledysk ślubny
 • praca przez cały dzień weselny
 • 2 operatorów
 • film na pendrive
 • film ślubny 40 minut
 • teledysk ślubny
 • praca przez cały dzień weselny
 • 2 operatorów
 • film na pendrive

BLACK WEEK

-20% na film ślubny

Oferta ważna tylko do 30.11.2018

W celu otrzymania szczegółów oferty oraz sprawdzenia dostępności terminu prosimy o kontakt.

Kilka słów o naszych filmach ślubnych

W dniu ślubu towarzyszymy Wam od początku przygotowań aż do oczepin (około 1:00 w nocy). Przez cały dzień pracuje 1 lub 2 najlepszych kamerzystów. Najważniejsze momenty z ślubu i wesela nagrywamy nawet na 3 aparaty. Korzystamy z wielu różnych urządzeń do stabilizacji obrazu. Nagrywamy wysokiej jakości oryginalny dźwięk za pomocą odpowiednich rejestratorów. Podkład muzyczny do filmu ślubnego oraz teledysku dobieramy indywidualnie uwzględniając klimat i styl wesela, a także Wasze indywidualne preferencje. Zarówno film jak i teledysk ślubny jest poddawany zaawansowanej obróbce kolorystycznej (color correction), aby wyglądał jak najpiękniej. Wasz wymarzony film ślubny otrzymujecie w ciągu około 3-4 miesięcy. 

 • film ślubny zmontowany w dynamicznym stylu jako pięknie opowiedziana historia o Was
 • teledysk ślubny 2-3 min.
 • 2 kamerzystów obsługujących 3 kamery (aparaty)
 • color correction filmu i teledysku ślubnego
 • stabilizacja obrazu (steadicam, gimbal, slider, statyw, monopod)
 • rejestracja dźwięku za pomocą mikrofonów kierunkowych oraz rejestratorów zewnętrznych

Opcje dodatkowe

Dodatkowo możecie zamówić szereg dodatkowych opcji:

Plener ślubny

Nagrania plenerowe realizowane w dowolnym dniu po ślubie.

Plener ślubny / film ślubny za granicą

Jeżeli marzą Wam się nagrania w jakimś pięknym miejscu za granicą (Włochy, Grecja, Francja, Balii lub dowolne inne miejsce) to chętnie się tam z Wami wybierzemy, aby stworzyć dla Was piękny filmowy plener zagraniczny. A jeżeli szukacie miejsca na taką sesję ślubną to napiszcie do nas, chętnie polecimy Wam wspaniałe lokacje za granicą. Sami możemy zorganizować wszystkie formalności takie jak przeloty, zakwaterowania, wizy, transfery. Współpracujemy z biurem podróży, które może załatwić dla Was najlepszą ofertę zagranicznego pleneru. To wcale nie jest takie drogie. Chcecie dowiedzieć się więcej to piszcie.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Krótki klip realizowany według indywidualnie przygotowanego scenariusza, który możecie wyświetlić w trakcie wesela. Idealny prezent i niespodzianka dla rodziców. Gwarantujemy, że wywoła radość i łzy wzruszenia. 

Love story

Klip realizowany w oparciu o scenariusz związany z Parą Młodą.

Filmowanie z powietrza

Nagrania lotnicze za pomocą drona, które nadadzą Waszym filmom ślubnym wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Wydłużenie filmu ślubnego

Jeżeli chcecie, aby Wasz film, było nieco dłużysz niż ten, który oferujemy w standardowym pakiecie. Zalecany w przypadku, gdy podczas wesela miało miejsce dużo wydarzeń lub w przypadku wesel powyżej 200 osób.

Film ślubny w rozdzielczości 4K

Jeżeli standardowa rozdzielczość Full HD to dla Was za mało to możemy przekazać Wam filmy w 4K.

Kopia filmu na DVD / Blu-ray / Pendrive

Kopia filmu przekazana na nośniku DVD/Blu-ray z nadrukiem w etui lub na pendrive.

Surowy materiał

Cały surowy materiał przekazany na dysku zewnętrznym.

Szybki montaż

Dla niecierpliwych mamy opcję szybkiego montażu filmu ślubnego. W takim przypadku Wasz film będzie gotowy w ciągu 1 miesiąca od ślubu.

Dodatkowy operator podczas ślubu

Standardowo każdy film z wesela jest nagrywany przez dwóch kamerzystów, ale jeżeli będzie taka konieczność lub życzenie Pary Młodej to możemy zrealizować dla Was wideoreportaż z dodatkowym trzecim kamerzystą.

Zachęcamy także do umówienia się na indywidualne spotkanie przy kawie w Warszawie / Nowy Targu, na którym przedstawimy zalety współpracy z nami. Na takim spotkaniu możemy zaprezentować Wam nasze pełne realizacje ślubne, abyście mogli przekonać się o naszym wysokim poziomie artystycznym.

W celu uzyskania szczegółowej oferty filmowania ślubu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pamiętajcie, że przygotowanie teledysku jest znacznie prostsze niż pełnego 30-40 minutowego filmu ślubnego. My przykładamy taką samą wagę do realizacji pełnego filmu jaki również do krótkiego klipu ślubnego.

Close Menu