Zdjęcia ślubne

Poniżej prezentujemy naszą ofertą fotografii ślubnej.  Od samego początku każdą Parę traktujemy indywidualnie. Nie powielamy ciągle tych samych wzorców i standardowych schematów, dlatego każdy reportaż fotograficzny realizujemy w sposób dopasowany do Waszych indywidualnych wymagań. W trakcie wykonywania zdjęć ślubnych staramy się być niewidoczni, abyście mogli się czuć swobodnie i jak najmniej odczuwać nasza obecność.

Nasza oferta

Do waszej dyspozycji dajemy podstawowy pakiet obejmujący całodzienny reportaż fotograficzny od przygotowań do oczepin. Dodatkowo możecie zamówić u nas sesję plenerową w dowolnie wybranym dniu.

Zdjęcia ślubne wykonujemy w głównie w WARSZAWIE oraz na terenie województwa mazowieckiego, ale z chęcią dojedziemy także w inne miejsce w Polsce. Fotografie ślubne w dniu ślubu realizujemy w naturalnym reportażowym stylu bez zbędnego “reżyserowania”.

Plener ślubny zrealizujemy w dowolnie wybranym przez Was miejscu w Polsce lub za granicą. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej zwariowany, pomysł na plenerową sesję ślubną.

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – zakładka KONTAKT.

 ikona_12_87px Reportaż fotograficzny z dnia ślubu

  • przygotowania, ceremonia, wesele do oczepin
  • mini sesja w plenerze w dniu ślubu
  • 100 zdjęć po autorskiej obróbce*
  • 200 zdjęć po podstawowej obróbce**

Opcje dodatkowe:

  • Sesja plenerowa w innym dniu

 

* Profesjonalny retusz zdjęć ślubnych jest bardzo czasochłonny, dlatego nie ma możliwości, aby przeprowadzić retusz wszystkich zdjęć z reportażu ślubnego. W trakcie swojej długoletniej pracy w roli fotografów ślubnych opracowaliśmy autorski styl obróbki fotografii ślubnych. Dlatego temu procesowi poddajemy wybrane zdjęcia ślubne, które stanowią kwintesencję całego opowiadania.

** Wszystkie przekazywane Wam zdjęcia z reportażu ślubnego poddane są podstawowej obróbce graficznej. Nie ograniczamy liczby przekazywanych zdjęć. W zależności od przebiegu dnia ślubu, ilości wydarzeń i momentów wartych uwiecznienia, często przekazujemy znacznie więcej zdjęć. Podana ilość zdjęć jest gwarantowaną liczbą fotografii, które od nas otrzymacie.

Leave a Reply


+ 4 = 5

Close Menu