fbpx

Sesja ślubna za granicą – jak zorganizować taki plener ślubny?

Sesja ślubna za granicą, jak zorganizować taki plener ślubny?

Plener ślubny za granicą, sesja ślubna za granicą
Plener ślubny za granicą

Zagraniczne sesje ślubne są obecnie coraz bardziej popularne. Jak zorganizować taki plener ślubny za granicą? Dowiedzie się tego z niniejszego poradnika.

W naszej ocenie ma na to wpływ kilka czynników. Po pierwsze pary młode są coraz bardziej śmielsze i znacznie łatwiej decydują się na nagrania i zdjęcia właśnie za granicą. W Polsce jest mnóstwo świetnych miejsc na plenery ślubne ale ponieważ w znacznej części są one już mocno “wyeksploatowane”, więc pary coraz częściej wybierają kierunki zagraniczne. Kiedyś plenery zagraniczne były drogie ale dzisiaj, gdy można znaleźć mnóstwo ofert tanich biletów lotniczych, wcale nie muszą rujnować  budżetu. W atrakcyjnych cenach można znaleźć również noclegi, zwłaszcza, gdy na sesję zdecydujemy się poza sezonem turystycznym.

Ile kosztuje plener ślubny za granicą?

Koszt organizacji takiego pleneru zależy od wielu aspektów. Taki plener ślubny za granicą wcale nie musi być drogi. Może ale nie musi. Jeżeli zdecydujecie się na nagrania w terminie poza sezonem turystycznym to bez problemu można znaleźć bilety lotnicze oraz zakwaterowanie w dobrych cenach. Oczywiście cena zależy również od oczekiwanego przez Was standardu hotelu oraz wybranego miejsca. Popularne kierunki na plenery zagraniczne to Santorini, Wenecja, Toskania, Paryż, Korfu, Malediwy, Islandia. Koszt przelotów, transferów, zakwaterowania można zamknąć już nawet w kwocie 1,5 tys. zł. A przy okazji pleneru zagranicznego będziecie mięli również wspaniałą wycieczkę. Koszt samych nagrań jest u nas darmowy, pokrywacie tylko koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia na miejscu. A ponieważ współpracujemy także z biurem podróży dlatego organizując plener ślubny z nami możecie liczyć na dodatkowe rabaty.

Jak zorganizować sesję ślubną za granicą?

Decydując się na zagraniczną sesję ślubną u nas możemy zorganizować za Was wszystkie sprawy związane z organizacją takiego wyjazdu (bilety, noclegi, transfery, wizy). Współpracujemy z biurem podróży, które może zorganizować dla nas wszystko co jest niezbędne podczas takiego pleneru.  A przy okazji, zwłaszcza jeżeli lubicie podróżować, możecie zostać za granicą kilka dni dłużej relaksując się i ciesząc się chwilą :).

Ciekawym pomysłem jest rozszerzenie połączenie podróży poślubnej o sesję filmową. Wówczas przylatujemy do Was na 2-3 dni, realizujemy nagrania, a Wy dalej cieszycie się swoim miesiącem miodowym. A jeżeli nie wiecie ostatecznie gdzie chcielibyście się wybrać na plener to chętne podpowiemy. Jest mnóstwo cudownych i zapierających dech w piersiach miejsc (Włochy, Francja, Grecja). Mogą to być zarówno ciepłe kraje jak również kierunki nieco chłodniejsze, jak chociażby Norwegia.

Zachęcamy Was do realizacji swoich marzeń o cudownej, egzotycznej sesji ślubnej. Gwarantujemy, że będziecie ten czas wspominać przez długie lata ciesząc się pięknymi nagraniami i filmem. Jeżeli macie pytania odnośnie takiego pleneru ślubnego za granicą to piszcie do nas a śmiało!

Kontakt z ProLine Studio

 

Sesja ślubna za granicą – jak zorganizować taki plener ślubny?
5 (100%) 8 votes

Leave a Reply


2 + 6 =

Close Menu