Polecamy

W swojej pracy mieliśmy już okazję współpracować z wieloma firmami z branży ślubnej i nie tylko. Sami wiemy jak czasami trudno jest znaleźć sprawdzoną firmę. Żeby Wam to ułatwić z czystym sumieniem możemy Wam polecić sprawdzone osoby i firmy. Oto ich lista:

Ty nagrywasz my filmujemy. To nasza druga po ProLine Studio marka związana z filmem. ProCut Service to grupa ludzi, którzy zmontują każdy Twój materiał wideo zamieniając go w mini wideo produkcję. Nie ważne, czy jest to film z wakacji, z imprezy rodzinnej, sportowy, gopro czy z drona. Nie ma także znaczenia, czy nagrałeś go telefonem, czy też profesjonalną kamerą RED. ProCut Service zmontuje materiał z każdego urządzenia. Z ProCut Service Twoje nagrania mogą ujrzeć światło dzienne.

www.procutservice.com

Jeżeli potrzebujecie wydruków fotograficznych w bardzo wysokiej jakości a zwykły lab do dla Was za mało to zdecydowanie polecamy plakato.pl. Możecie tutaj wydrukować obrazy na ścianę, zdjęcia na płótnie, plakaty, naklejki oraz wydruki artystyczne typu fine-art. Oczywiście wszystko w najwyższej jakości fotograficznej.

www.plakato.pl

Mfotografia.pl -Bajkowa fotografia ślubna

Jeżeli potrzebujecie fotografa ślubnego to polecamy Małgorzatę Ćwiek z Mfotografia. Małgosia jest najlepszym fotografem ślubnym jakiego znamy (a z wieloma mięliśmy już okazję współpracować). Radość z oglądania zdjęć już 7 dni po ślubie! Zdjęcia Małgosi mają w sobie niezwykły magiczny styl oraz niezwykłą dyskrecje podczas realizacji reportażu. Małgosia nie wciska się przed nos uczestnikom zabawy i robi zdjęcia tak, że goście nawet jej nie zauważają – dzięki temu nie stresują się i po prostu się dobrze bawią. I właśnie tą dobrą zabawę Małgosia potrafi uchwycić w odpowiednim momencie. Dodatkowo Małgosia dzięki swojemu stylowi bycia bardzo łatwo nawiązuje więź z Młodą Parą co bardzo pozytywnie wpływa na ich komfort.

www.mfotografia.pl

Wodzirej Karol

Poszukujecie na przyjecie weselne najlepszego wodzireja? Oto on! Lolek lubi wyzwania, poprowadzi wesele bez alkoholowe, bez discopolowe a nawet dla głuchych i wszyscy świetnie będą się bawić! Na stałe współpracuje również ze świetnym DJ.

www.wodzirejkarol.pl

Florma - pracowania dekoracji

Jako sprawdzoną firmę dekoratorską możemy Wam polecić Flormę, która specjalizuje się w dekoracjach ślubnych. Firma prowadzi również wypożyczalnię sprzętu do dekoracji oraz oświetlenia sali weselnej.

www.florma.pl

Close Menu