Sesja stylizowana – filmowy backstage

Sesja stylizowana – backstage

Co powiecie na sesję stylizowaną?

Sesje stylizowane ostatnimi czasy coraz mocniej opanowują rynek ślubny. I dzieje się tak nie bez powodu. W końcu chyba każda para chciałaby się jakoś wyróżnić na tle pozostałych.

Sesje stylizowane powstają przy współpracy wielu firm z branży ślubnej (fotograf, filmowcy, dekoracje, make up, stylistka, lokal). Efektem takiej sesji są przepiękne zdjęcia oraz film ślubny. Taka sesja to również dobra okazja dla przyszłych małżonków, aby lepiej poznać  swoich potencjalnych wykonawców – fotografa oraz filmowców ślubnych.

<!–more–>

Sesja stylizowana to także źródło wielu inspiracji dla innych par młodych.

Myśleliście może o takiej sesji dla siebie? Jeżeli się zastanawiacie to skontaktujcie się z nami (biuro@prolinestudio.pl) a chętnie zorganizujemy dla Was taką wyjątkową sesję.

Jeżeli jesteście ciekawi jak taka sesja wygląda to zapraszamy do obejrzenia backstage, który zrealizowaliśmy podczas jednej z takich sesji.

Fotograf: Małgorzata Ćwiek z mfotografia.pl
Video: ProLine Studio

Lokalizacja: Kuźnia Golfa Warszawa

 

Sesja stylizowana – filmowy backstage
5 (100%) 1 vote

This Post Has 2 Comments

  1. Ja nie jestem osobą fotogeniczną, więc to chyba nie dla mnie, ale pomysł bardzo fajny i mega pamiątka!

  2. Natalia, myślę, że z dobry fotograf poradzi sobie bez problemu i wyjdzie pięknie 🙂 A my jesteśmy od tego, żeby pomóc w takich sytuacjach. Także może jednak warto spróbować?

Leave a Reply


9 − 3 =

Close Menu