Yayoi & Pawel – Wedding highlights

Ślub w klimacie dalekiego wschodu – czyli ślub japoński!


Ostatnio podczas filmowania ślubów coraz częściej mamy możliwość poznawania nowych tradycji ślubno-weselnych z różnych zakątków świata. Niedawno mięliśmy zaszczyt towarzyszyć Yayoi i Pawłowi podczas ich zaślubin., dla których realizowaliśmy film ślubny. Para poznała się w Japonii, ale swój ślub postanowiła zorganizować w Warszawie. Ponieważ duża część gości przybyła specjalnie aż z Japonii dlatego mogliśmy poczuć kawałek tego pięknego kraju u nas w Warszawie. W tym czasie poznaliśmy wiele pięknych i nieznanych nam dotąd zwyczajów i tradycji wywodzących się z tego pięknego kraju kwitnącej wiśni. Zapraszamy do obejrzenia teledysku ślubnego z tego jakże niezwykłego wydarzenia.

Ceremonia zaślubin miała miejsce w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji Belvedere w Warszawskich Łazienkach.

Realizacja: ProLine Studio Poland
www.prolinestudio.pl

Yayoi & Pawel – Wedding highlights
5 (100%) 1 vote

This Post Has 2 Comments

  1. Ja też jakiś czas temu poznałam tradycję z innego zakątka świata i nie spodziewałam się, że wesele może być tak oryginalne. Moja koleżanka wyszła za Tajlandczyka. Wesele było nieziemskie.

  2. Świetnie, że również miałaś okazję poznać nieco odległej dla nas kultury. Świat jest niesamowity. A o wielu zwyczajach nawet nie mamy pojęcia póki nie ich nie zobaczymy 🙂

Leave a Reply


+ 1 = 4

Close Menu