Filmowanie z powietrza

Oferujemy wykonanie filmowania z powietrza za pomocą drona. Wykonujemy zarówno pojedyncze nagrania z powietrza jak również realizację całych produkcji filmowych. Tworzymy filmy “z lotu ptaka”, które przykuwają uwagę i pozwalają spojrzeć na świat z innej perspektywy. Filmujemy z powietrza przede wszystkim:

  • śluby
  • nieruchomości
  • budowy i inwestycje
  • eventy
  • imprezy sportowe
  • ujęcie reklamowe

Zapewniamy wysokiej jakości materiał filmowy, który rejestrujemy w rozdzielczości Full HD lub 4K. Urządzenie jest wyposażone w żyroskopową 3-osiową stabilizację kamery, dzięki której rejestrowany obraz jest stabilny i niezwykle płynny. Podczas lotu korzystamy z podglądu obrazu w trybie rzeczywistym (FPV), aby móc w pełni kontrolować kadr. 

Filmowanie i zdjęcia z powietrza realizujemy głównie na terenie Warszawy i okolic.

CENNIK FILMOWANIA Z POWIETRZA

– NAGRANIA z POWIETRZA – 1 WYLOT (max. 15 min)od 300 zł
– NAGRANIA z POWIETRZA – 2 WYLOTY (max. 25 min)od 450 zł
– NAGRANIA z POWIETRZA – CAŁY DZIEŃ NAGRAŃod 700 zł
– FILMOWANIE ŚLUBU z POWIETRZA – (kościół, przyjazd na salę)od 550 zł

Powyższy cennik nie obejmuje ewentualnych kosztów dojazdu. Nagrania realizujemy głównie na terenie Warszawy i okolic.

MONTAŻ MATERIAŁU NAGRANEGO Z DRONA

Dodatkowo oferujemy również montaż nagrań z drona wraz pełnym procesem obróbki kolorystycznej (color correction, color grading). Cena za montaż i obróbkę graficzną materiału jest ustalana indywidualnie.

Posiadamy świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz ubezpieczenie OC. Świadectwo kwalifikacji jest wymagane przy lotach komercyjnych.

Nie latamy nad obiektami nad którymi latanie jest prawnie zabronione. W przypadku złych warunków pogodowych odbycie lotu może być niemożliwe do zrealizowania.

W celu zamówienia usługi filmowania z drona lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Close Menu