Filmowanie z powietrza

Oferujemy wykonanie pojedynczych ujęć z powietrza jak również realizację całych produkcji filmowych. Tworzymy filmy “z lotu ptaka”, które przykuwają uwagę i pozwalają spojrzeć na świat z innej perspektywy. Filmujemy z powietrza przede wszystkim:

  • śluby
  • nieruchomości
  • eventy
  • imprezy sportowe
  • ujęcie reklamowe

Do dyspozycji mamy DJI Phantom z kamerą GoPro Hero 4 Black.

Zapewniamy wysokiej jakości materiał filmowy, który rejestrujemy w rozdzielczości Full HD lub 4K. Urządzenie jest wyposażone w żyroskopową 3-osiową stabilizację kamery, dzięki której rejestrowany obraz jest stabilny i niezwykle płynny. Podczas lotu korzystamy z podglądu obrazu w trybie rzeczywistym (FPV), aby móc w pełni kontrolować kadr. 

Zdjęcia z powietrza realizujemy głównie na terenie Warszawy i okolic.

CENNIK

– FILMOWANIE ŚLUBU Z POWIETRZA (wyjście z kościoła, przyjazd na salę weselną, itp) od 400 zł
– FILMOWANIE INWESTYCJI/BUDYNKU Z POWIETRZA od 300 zł
– FILMOWANIE EVENTÓW/IMPREZ SPORTOWYCH od 300 zł
– CENA ZA CAŁY DZIEŃ ZDJĘCIOWY (6 godzin pracy, do 6 wylotów) od 700 zł

 

MONTAŻ MATERIAŁU

Dodatkowo oferujemy również montaż filmu wraz pełnym procesem obróbki kolorystycznej (color correction, color grading). Cena za montaż i obróbkę graficzną materiału jest ustalana indywidualnie.

Filmowanie z powietrza, filmy z loty ptakaFilmowanie z powietrza, filmy z loty ptaka

Jako jedni z nielicznych posiadamy świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz ubezpieczenie OC. Świadectwo kwalifikacji jest wymagane przy lotach komercyjnych.

Nie latamy nad obiektami nad którymi latanie jest prawnie zabronione. W przypadku złych warunków pogodowych odbycie lotu może być niemożliwe do zrealizowania.

Leave a Reply


2 + = 5

Close Menu