Filmowe podziękowania dla rodziców – Warszawa

Jeżeli jesteście z okolic Warszawy i szukacie wyjątkowego prezentu dla swoich rodziców, który będziecie mogli wręczyć podczas swojego wesela? A kwiaty i kosze prezentowe to dla Was za mało? Jeżeli tak to koniecznie zapoznajcie się z naszą propozycją nietuzinkowego prezentu jakim są filmowe podziękowania dla rodziców.

Filmowe podziękowania dla rodziców to kilkuminutowy film, z Wami w roli głównej, w trakcie którego dziękujecie swoim rodzicom za co tylko chcecie. Taki film jest wyświetlany podczas wesela. Gwarantujemy, że wywoła on mnóstwo łez radości i wzruszenia a także sporo śmiechu nie tylko u Waszych rodziców ale także u gości.

Filmowe podziękowania dla rodziców od kuchni

SCENARIUSZ

Ponieważ każda para ma inne oczekiwania dlatego zawsze podziękowania dla rodziców realizujemy według indywidualnie przygotowanego w tym celu scenariusza. To Wy decydujecie o tym co będzie w filmie i jaki będzie miał charakter. A jeżeli nie macie pomysły to chętnie Wam podpowiemy możliwe rozwiązania.

NAGRANIA

Po przygotowaniu scenariusza filmowych podziękowań dla rodziców, przystępujemy do realizacji nagrań. Zero stresu i dużo zabawy – to nasze motto. Mamy duże doświadczenie w pracy z parami przed kamerą, dlatego kompletnie nie macie się czego obawiać nawet jeżeli nie czujecie się pewnie przed kamerą. To nasza rola, aby tak poprowadzić nagrania, abyście wyszli jak najlepiej.

Nagrania do filmowych podziękowań dla rodziców najczęściej wykonujemy na terenie Warszawy lub okolic. Na wykonanie nagrań w zupełności wystarczy jeden dzień.

GOTOWY FILM Z PODZIĘKOWANIAMI DLA RODZICÓW

Teraz możecie się zrelaksować i oczekiwać na gotowy film, który później będziecie mogli wyświetlić w trakcie podziękowań dla rodziców na Waszym weselu. 

Oferta FILMOWYCH PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW

 Poniżej prezentujemy nasze przykładowe pakiety wideoreportażu ślubnego. Jeżeli interesuje Was inny zakres filmowania to chętnie przygotujemy dla Was indywidualnie skrojoną ofertę.

  • przygotowanie indywidualnego scenariusza
  • nagrania w ustalonym dniu
  • montaż filmu
  • gotowy do wyświetlenia film z podziękowaniami dla rodziców

Filmowe podziękowania dla rodziców Warszawa

Podziękowania dla rodziców na wesoło

Dzieci w roli rodziców

Romantyczne podziękowania dla rodziców

Klasycznie z kartkami

Podziękowania dla rodziców Warszawa

Spodobały się Wam nasze realizacje podziękowań dla rodziców? Chcielibyście zrealizować taki film również dla swoich rodziców? Jeżeli tak to koniecznie napiszcie do nas.

Close Menu